FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Statystyki RejestracjaZaloguj

SCDTV

Poprzedni temat «» Następny temat
Straszydłowe podsumowanie 2010 roku
Autor Wiadomość
Doktorre 
Green Bastard

Organizacja:: wolny strzelec
Wysłany: Pon 31 Sty, 2011 6:18 pm   Straszydłowe podsumowanie 2010 roku

Miło czytało się artykuł (autor nieznany), dotyczący podsumowania działalności "Straszydeł" w 2010 roku.
Dzięki temu można zauważyć znaczący rozwój Grupy ale także zauważyć, że działalność scala członków oraz pozwala poszerzyć zabawę o nowe aspekty, niekoniecznie związany stricte z airsoftem. To się chwali.

Cieszę się niezmiernie że Grupa ma charakter otwarty i wyzwania związane z wyjazdem na spotkania w innych regionach Polski stają się dla Was codziennością oraz coraz niższą barierą do przeskoczenia.
Chciałbym też aby większość (jak nie wszyscy) olsztyńskich maniaków mogła często uczestniczyć, rocznie w co najmniej kilku spotkaniach airsoftowych, odbywających się poza granicami zarówno Olsztyna jak i naszego województwa.

Po sobie wiem jak bardzo pozytywnie wpływa to na dalszą działalność na polu airsoftowym, jak i spojrzenie na to hobby oraz w znaczący sposób urozmaica zabawę organizowaną później na naszym rodzimym podwórku.

Sami już to wiecie, jak miło jest pojechać na drugi koniec Polski i spotkać się z ludźmi, którzy dzielą z nami wspólną pasję oraz podpatrzeć ich podejście na organizację zabaw oraz spojrzenie na airsoft, tak bardzo czasami odmienne od tego, które mamy możliwość zauważyć na olsztyńskich strzelankach.

Mam też nadzieję, że w końcu dojdziemy także do etapu (który w wielu polskich miastach jest standardem), dotyczącego wspólnego dla wszystkich olsztyńskich maniaków Forum, gdzie zrzeszeni maniacy z wszystkich ekip (Ci niezrzeszeni też), będą mogli informować oraz być informowani o wszystkim co dla nas i naszej zabawy ważne.
Mam tutaj na myśli Forum (i/lub Portal), którego nazwa domeny www, będzie związana z naszym miastem a nie konkretną Grupą.

Na koniec, mała prośba o erratę w komentowanym artykule - pełna nazwa Grupy w ramach której działam to "40 Commando Olsztyn", na potrzeby artykułu wystarczy "40 Commando". :)
Pozdrawiam.

P.S. Wydaje mi się że na całym Forum nie zauważyłem Topicu odnoszącego się do stworzonego przeze mnie tematu, jeżeli się mylę to prosiłbym Administratora o wybaczenie i podpięcie pod temat wcześniej stworzony.

Dudek 
SCDTVRD

Organizacja:: Straszydło&SCDTV
Wysłany: Wto 01 Lut, 2011 3:07 pm   

Dziękujemy za miłe słowa. Ile się należy? :mrgreen:

Staramy się jak najlepiej robić to co lubimy. Mam nadzieję, że rok 2011 będzie jeszcze bardziej owocny i będzie obfitował w wspólne wjazdy na ogólnopolskie imprezy.

mg schutze 
Oaza spokoju

Organizacja:: G.S.P. Praetorians
Wysłany: Wto 01 Lut, 2011 4:12 pm   

Fajniusio, ze ujęliście morderczy "Wysunięty Posterunek" na ziemiach prabuckich. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ADi 
LuL, Wut?

Organizacja:: Straszydło.
Wysłany: Wto 01 Lut, 2011 4:24 pm   

Od tamtego czasu mam wstręt do zimy :P

fiszer 

Organizacja:: E.G.M. Team Black Raven
Wysłany: Wto 01 Lut, 2011 5:07 pm   

mg schutze napisał/a:
Fajniusio, ze ujęliście morderczy "Wysunięty Posterunek" na ziemiach prabuckich. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Też to "mile" wspominam....brrrrrr :-D

Dobrze ,że podobało się Wam też w EB... :D

http://imageshack.us/a/img689/6654/userbarukx.png

mg schutze 
Oaza spokoju

Organizacja:: G.S.P. Praetorians
Wysłany: Wto 01 Lut, 2011 5:10 pm   

"Mnienczaki" :P

Odpowiedz do tematu